טיסות זולות

     
יצירת קשר
 
 
טיסות
  
אודות
  
צור קשר

יצירת קשר
 
 

 

 

 

הטיסות שקידמו את חיינו

טיסות זולות ללא ספק עזרו לקדם מאוד את המין האנושי. בזכות טיסות זולות ניתן להגיע במהירות ובקלות למדינות אשר נמצאות בצד השני של כדור הארץ. בזכות טיסות זולות אנחנו יוצאים ממדינה אחת בבוקר ומגיעים למדינה אחרת עוד בבוקר של אותו היום. טיסות זולות לא נועדות רק לשינוע של אנשים. בזכות טיסות זולות אנחנו יכולים להזמין דבר מה דרך האינטרנט או דרך כל חברה בעולם ולדאוג שהמוצר יגיע אלינו במהירות האפשרית. כמובן שאין תחליף לשינוע של ספינות בים אשר משנעות מכוניות, מכולות ענקיות וסחורות שונות מכל העולם. אך עם זאת, אין גם תחליף לטיסות זולות אשר משנעות דברים במהירות בכל רחבי העולם. היום יש מגוון יעדים במחירים מאוד נוחים כמו טיסות לארהב, טיסות לאירופה, טיסות לדרום אמריקה ועוד. אין פלא שכיום דואר אשר בעבר שנעו אותו דרך הים על-ידי ספינות כיום משונע באויר על-ידי טיסות זולות.

 

טיסות זולות שפרו מאוד את חיינו. הם עוזרות לנו לגלות יבשות חדשות, ארצות חדשות, מקומות חדשים וכן הלאה. במיוחד שמחירן של טיסות זולות הוא שווה נפש לכולם וניתן  להשיג טיסות זולות במחירים נמוכים מאוד. כיום טיסות אינן מיועדות לעשירים בלבד כפי שהיה בתקופה מסוימת בעבר. התחבורה האוירית יחסית פתוחה לכולם. לא כולם אוהבים טיסות זולות למרות היתרונות העצומים שיש לנסיעה באויר. יש אנשים אשר טיסות גורמות להם לחרדה של ממש. לאור התאונות האוויריות שהתרחשו בשנים האחרונות, או פיגועי הטרור בטיסות לארהב בספטמבר 2011, אנשים מעט חוששים לעלות על מטוסים ודורשים סידורי אבטחה קפדניים. לעתים, אנשים אלה יעדיפו כלל לא לבקר במקום חדש כדי לא לעלות על טיסות. הפחד מטיסות נעוץ בדרך-כלל בכמה גורמים.

 

טיסות גורמות חרדה לאנשים מסוימים שפוחדים שהטיסה תתרסק. אנשים אחרים פוחדים שעל הטיסה ישתלטו טרוריסטים והם יהרגו באירוע טרור. אין ספק שלהיות לכוד בשמיים זה לא תרחיש נעים במיוחד. אך ישנם אנשים אשר לא יכולים לעלות על טיסה מבלי לדמיין את התרחישים המפחידים והנוראים מכל שעלולים להתרחש. ישנן שיטות שונות להתגבר על החרדה המסוימת הזו אך , כאמור, אנשים אשר סובלים מחרדה זו לרוב פשוט לא יעלו על טיסות .